napapijri

napapijri FOOTWEAR

NAPAPIJRI to fińskie określenie Koła Podbiegunowego. Jego granicą jest linia 66 tego równoleżnika, która wyznacza także granicę zasięgu zjawiska nocy polarnej. W tych surowych warunkach w 1987r. narodziła się marka NAPAPIJRI. Od początku zyskała uznanie podróżników, którzy dążyli do odkrycia tego co nieznane.

Za marką NAPAPIJRI, która sygnuje odzież outdorową, kryje się niezwykła historia i filozofia firmy. Według NAPAPIJRI podróżowanie od bieguna do bieguna gwarantuje ciągły rozwój człowieka, a rozwój to wiedza. Ta wiedza pozwala marce NAPAPIJRI poszerzać horyzonty i tworzyć rzeczy, które są nie tylko wysoce funkcjonalne, ale i zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami. 

Pierwsze projekty NAPAPIJRI ujrzały światło dzienne we wczesnych latach dziewięćdziesiątych w Aosta we Włoszech i w ciągu kilku lat zdobyły uznanie fanów w Europie.

Obecnie właścicielem marki jest amerykańska firma VF Corporation, światowy lider w produkcji markowej odzieży sektora lifestyle. Marka NAPAPIJRI dąży do tworzenia estetycznych, mocnych i solidnych ubrań dla ludzi kochających podróżowanie, przygody i wyzwania. Jednak to nie tylko marka dla podróżników i zdobywców. W ofercie firmy znajduje się bogata kolekcja odzieży, obuwia i akcesoriów casual, idealnych do miasta czy na aktywny weekend.